عبارات شكر للمعلمة بالانجليزي حديثة ومترجمة

مصر النهاردة 0 تعليق ارسل طباعة تبليغ حذف

İngilizce öğretmene teşekkür ifadeleri Bizi cehaletin karanlığından bilimin ışıklarına ve uçsuz bucaksız topraklarına ulaştırmaktan yorulan öğretmene şükran, şükran ve takdirimizi sunarken, pek çok kişinin aradığı bir mesele. Yazıda öğretmene en güzel ve en güzel kelimeleri, cümleleri ve teşekkür mektuplarını öğretmene tüm çabaları ve eğitimimize olan sabrını güzelleştirdiği için teşekkür ederek göndereceğiz.


İngilizce öğretmene teşekkür ifadeleri

Burada, hiçbir çabadan kaçınmayan, ancak zihnimize bilgi aşılamak ve onları aydınlatmak için çaba gösteren ve bunun için bütün bir yıl boyunca çok çalışan güzel, zarif İngilizce öğretmene bir dizi teşekkür ifadesi yer almaktadır. İngilizce öğretmeni için ayın en güzel cümleleri:

 • İfade: Sizinle tanışmadan önce, bir kişinin bir arada öğretmen, destek, akıl hocası ve filozof olabileceğini hiç düşünmemiştim! Tüm sıkı çalışmanız ve bağlılığınız için teşekkür ederiz!
  Tercüme: Sizinle tanışmadan önce, hiç kimsenin tek bir kişide öğretmen, destekçi, öğretmen ve filozof olabileceğini hiç düşünmemiştim, tüm sıkı çalışmanız ve adanmışlığınız için teşekkür ederim.
 • İfade: Öğretmenlik ödüllendirici bir iş olmalıdır çünkü her zaman gülümsüyorsunuz, enerjiksiniz ve yeni bir güne başlamaya hazırsınız. Karizman bana sebat etme gücü veriyor. Çok teşekkür ederim, [ teacher’s name ].
  Tercüme: Öğretmenlik ödüllendirici bir iş olmalı çünkü her zaman gülümsüyorsun, enerjiksin ve yeni bir güne başlamaya hazırsın, caziben bana sebat etme gücü veriyor, çok teşekkür ederim “öğretmen adı”.
 • İfade: Hepimize destek, rehberlik ve değerli yaşam dersleri veren öğretmene en samimi ve en yürekten “Teşekkürler”. Öğrencileriniz sizi her zaman kalplerinde tutacak!
  Tercüme: Hepimize destek, rehberlik ve değerli yaşam dersleri veren hocalarımıza içten teşekkürler, öğrencileriniz sizi her zaman kalplerinde tutacaktır.
 • İfade: Dersleriniz ve bilgelik sözleriniz olmadan nasıl yaşayacağımdan emin değilim. Ama şimdi gerçek dünyaya gidebileceğimi ve kim olduğumdan ve neyi başarabileceğimden emin olabileceğimi biliyorum. Tüm bunlar için harika öğretmenime teşekkürler!
  Tercüme: Dersleriniz ve bilge sözleriniz olmadan nasıl yaşayacağımdan emin değilim, ama şimdi gerçek pratik dünyaya girebileceğimi ve kim olduğumdan ve neler başarabileceğimden emin olabileceğimi biliyorum, hepsi sayenizde harika öğretmenim.
 • İfade: Geleceğimle yüzleşebilmem için ihtiyacım olan tüm bilgi ve manevi desteği bana sağladığınız için teşekkür ederim. Her zaman benim en iyi öğretmenim olacaksın!
  Tercüme: Geleceğimle yüzleşebilmem için ihtiyacım olan tüm bilgi ve manevi desteği bana sağladığınız için teşekkür ederim, her zaman en iyi öğretmenim olacaksınız.
 • İfade: İşiniz ve öğrettikleriniz için sahip olduğunuz tutku bulaşıcıdır! Her zaman derslerinizi dört gözle bekliyoruz – Büyük bir “Teşekkürler!” tüm öğrencilerinizden!
  Tercüme: İşinize ve midemde okuduğunuz şeye olan tutkunuz, her zaman derslerinizi dört gözle bekliyoruz, çok teşekkür ederim, tüm öğrencilerinize.
 • İfade: Sadece kelimeler benim için gerçekten değer verdiğiniz ve yanımda olduğunuz için size minnettarlığımı asla ifade edemez. Hayat yolculuğum boyunca taşıyacağım ve bana sonsuza dek değer vereceğim güzel sınıf anıları veren dersler verdiğiniz için teşekkür ederim.
  Tercüme: Sadece gerçek ilginiz ve yanımda bulunmanız için size minnettarlığımı ifade edemeyecek sözler, hayat yolculuğum boyunca taşıyacağım ve bana sonsuza dek yaşatacağım güzel sınıf anıları verecek dersler verdiğiniz için teşekkür ederim.

Ayrıca izle:

İngilizce öğretmene teşekkür mektubu

Bilgimizin, öğrenmemizin ve çalışmaya olan sevgimizin ve ona olan ilgimizin nedeni olduğu için, güzel çalışması için İngilizce öğretmene en büyük sözleri ve teşekkür ifadelerini içeren birkaç mektubu dahil ettik. Teşekkür öğretmen:

 • İfade: Öğrenciler olarak birçok öğretmen ve eğitimci hayatımızı hatırlamadan geçirecek. Yine de, özel bir azınlık kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Hayatına dokunduğunuz öğrencilerin zihinlerinde ve kalplerinde sonsuza dek yaşayacak özel eğitimcilerden biri olduğunuz için teşekkür ederiz.
  Tercüme: Pek çok öğretmen ve eğitimci hayatlarımızdan biz onlardan bahsetmeden geçecekler, sadece birkaç seçkin öğretmen sınıfı dışında, teşekkür ederim çünkü siz öğrencilerinin zihninde ve kalbinde sonsuza kadar yaşayacak olan birkaç kişiden birisiniz.
 • İfade: Bunu her zaman göstermemiş olabilirim, ama senin gibi harika bir öğretmene sahip olduğum için minnettarım. Paylaştığınız tüm bilgelik ve harika bir örnek oluşturduğunuz için teşekkür ederim.
  Tercüme: Belki sana her zaman göstermedim, ama senin gibi harika bir öğretmene sahip olduğum için minnettarım, paylaştığınız ve bu kadar harika sunduğunuz tüm bilgiler için teşekkür ederim.
 • İfade: En İyi Öğretmen için Nobel Ödülü olsaydı, eminim alırdınız! Bu kadar harika bir insan ve gerçek bir ilham kaynağı olduğunuz için teşekkür ederiz!
  Tercüme: En İyi Öğretmen için bir Nobel Ödülü varsa, eminim ki, bu kadar harika ve ilham verici bir insan olduğunuz için teşekkür ederim.
 • İfade: Herhangi bir şey söylemeden önce, daha fazla ilgi göstermem gereken zamanlar için, tavır aldığım zamanlar ve bana ihtiyacım olan dersleri vermek için harcadığınız sıkı çalışmayı ve çabayı takdir etmediğim için özür dilerim. öğrenmek. Öğrenmeye istekli olmadığım zamanlarda bile değerli zamanınızı bana öğreterek geçirdiğiniz için teşekkür ederim.
  Tercüme: Özür dilemek istediğim herhangi bir şey söylemeden önce, her zaman daha fazla dikkat etmeliydim, derslerimi vermek için harcadığım sıkı çalışma ve çabayı takdir etmediğim zamanlar için, değerli zamanınızı harcadığınız için teşekkür ederim. Bana öğretmek, öğrenmeye dikkat etmediğim zamanlarda bile.
 • İfade: Hem öğrenciler hem de diğer öğretmenler için bir ilham kaynağısınız. Bilgi ve bilgeliğe olan açlığı harekete geçirdiniz, bana geleceğimi planlamam ve daha iyi bir birey olmam için ilham veriyorsunuz. Her şey için teşekkürler.
  Tercüme: Siz öğrenciler ve diğer öğretmenler için bir ilham kaynağısınız, bizi öğrenmek istemeye çektiniz, bu da bana geleceğimi planlamam ve daha iyi bir birey olmam için ilham verdi, her şey için teşekkürler.

Ayrıca izle:

İngilizce yazılmış öğretmene teşekkür ve minnettarlık

Bilgi vermeye ve bize en güzel dersleri vermeye çalışan ve asla bilgiden mahrum kalmayan o öğretmenden, bu harika öğretmene şükran, takdir, övgü, sevgi ve samimiyet sözleri sunuyoruz:

 • İfade: Bu bir “Teşekkür” kartı olmasına rağmen, önce özür dilememiz gerekiyor. Sözlerinize çok dikkat etmediğimiz ve ödevimizi zamanında tamamlayamadığımız için özür dileriz. Bizimle biraz daha uğraşmak zorunda kalacağınız için de çok üzgünüz! Tüm sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!
  Tercüme: Bunlar minnettarlık ve minnettarlık sözleri olsa da önce özür dilemeliyiz … Sözlerinize aldırmadığımız ve ödevimizi zamanında tamamlamadığımız için her zaman özür dileriz, yapmak zorunda kalacağınız için de pişmanlık duyuyoruz. bizimle biraz daha uğraşın, tüm sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederim.
 • İfade: [ Teacher’s name ], eğitim sevginizi ve tutkunuzu benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Her zaman olması gerektiği kadar dikkatli olmasam da, sen bana asla unutmayacağım birçok ders öğrettin. Teşekkür ederim.
  Tercüme: “Bilim Adı” Eğitime olan sevginizi ve tutkunuzu benimle paylaştığınız için teşekkür ederim, ne kadar olmam gerektiğini her zaman umursamama rağmen bana asla unutmayacağım dersler öğretti. Teşekkür ederim.
 • İfade: Okul olmak benim en sevdiğim yer değil ama annem ve babam beni sınıfa götürdüğünden, bütün gün senden daha iyi bir öğretmenle takılıp kalabileceğimi düşünemiyorum. Öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyorsun ve seneye seni özleyeceğim.
  Tercüme: Okul benim en sevdiğim yer değil ama sınıfa gittiğim için senden daha iyi bir öğretmen düşünemiyorum çünkü bütün gün onunla sıkışıp kaldım, öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyorsun ve gelecek yıl seni özleyeceğim.
 • İfade: Hepimizin sana havalı öğretmen dediğimizi bilmeni istedim. Çocuk olmanın nasıl bir şey olduğunu hatırlayan tek öğretmensin. Biraz eğlenmemize izin verdiğiniz ve sınıfta sakız çiğnememize izin verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu küçük şeyler çok şey ifade ediyor.
  Tercüme: Hepimizin sizden harika bir öğretmen olarak bahsettiğimizi bilmenizi isterim, öğrenciyken nasıl hissettiğinizi hatırlayan tek öğretmensiniz, bize eğlenceli ve küçük numaralar verdiğiniz için teşekkür ederiz, bunlar bunlar çok şey ifade eden basit şeyler.
 • İfade: Eğitimimde göstermiş olduğunuz tüm sıkı çalışma ve devam eden çabalar için her zaman minnettar olacağım. İmkansızı başardınız ve sınıf deneyimimi hem eğitici hem de eğlenceli hale getirdiniz! Sen gerçekten gelmiş geçmiş en büyük öğretmensin. Teşekkür ederim!
  Tercüme: Bana öğrettiğiniz tüm sıkı çalışma ve sürekli çabalarınız için minnettar olacağım, imkansızı yaptım ve sınıf deneyimimi keyifli hale getirdim, gerçekten şimdiye kadarki en büyük öğretmensiniz, teşekkür ederim.
 • İfade: Eğitime duyduğunuz sevgiyi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Normal kurs çalışmasının ötesine geçerek ve sınıfa kendi kişisel öğretim tarzınızı ekleyerek çalışmalarımızda bize yardımcı olma şeklinizi her zaman takdir edeceğim.
  Tercüme: Bilginizi benimle sevgiyle paylaştığınız için teşekkürler, benzersiz öğretim tarzınızla can sıkıntısını ve rutini aşarak öğrenmemize yardımcı olma şeklinizi her zaman takdir edeceğim.
 • İfade: Beni her zaman sınırlarıma zorladın ve çoğu zaman nedenini anlamadım. Ancak, şimdi bunun bende özel bir şey gördüğünüz ve gerçek potansiyelimin ne olduğunu bildiğiniz için olduğunu biliyorum. teşekkür ederim [ teacher’s name ], Benim için yaptıklarına her zaman minnettar olacağım.
  Tercüme: Beni her zaman aşırıya ittin ve çoğu zaman nedenini anlamadım ama şimdi bunun nedenini biliyorum çünkü bende özel bir şey gördün ve gerçek potansiyelimin ne olduğunu biliyordun, teşekkür ederim “Öğretmen Adı” her zaman olacağım Benim için yaptığın şey için minnettarım.
 • İfade: Bir sorunum olduğunda beni rahatlatmak için oradaydın. Hayatta nereye gideceğimi bilemediğimde, bana yolu gösterdin. Bir öğretmenden çok daha fazlasısın. Sen bir akıl hocası ve rehbersin. Benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim!
  Tercüme: Bir problemle karşılaştığımda beni rahatlatmak için oradaydım, hayatta nereye gideceğimi bilmediğimde bana yolu gösterdin, sen sadece bir öğretmenden çok daha fazlasısın, sen bir öğretmensin ve bir akıl hocasısın Her şey için teşekkür ederim benim için yaptım.

Ayrıca izle:

İngilizce öğretmene kısa bir teşekkür

Bir sömestr çalışma, sınavlar, yorgunluk ve çabadan sonra öğretmen için harika ifadeler oluşturmanıza yardımcı olmak için size sunduğumuz İngilizce öğretmene teşekkürlerin en güzel ve harika sözleri ve ifadeleri. eğitimimiz uğruna yaptık ve aşağıda öğretmene İngilizce olarak en güzel teşekkür sözleri:

 • İfade: Bir sorunum olduğunda beni rahatlatmak için oradaydın. Hayatta nereye gideceğimi bilemediğimde, bana yolu gösterdin. Sen bir öğretmenden çok daha fazlasısın. Sen bir akıl hocası ve rehbersin. Benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim!
  Tercüme: Bir problemle karşılaştığımda beni desteklemek için oradaydım, hayatta nereye gideceğimi bilmediğimde bana yolu gösterdin, bir öğretmenden çok daha fazlasısın, bir öğretmensin ve bir mentorsun, her şey için teşekkür ederim benim için yaptın
 • İfade: Bir öğretmen olarak, geleceğime bakmam için ihtiyacım olan araçları verdin. Artık bana sağladığınız bilginin gücüne sahip olduğum için gerçekten istediğim her şey olabileceğimi biliyorum! [ teacher’s name ], Sana akıl hocam olarak sahip olduğum için her zaman minnettar olacağım!
  Tercüme: Bir öğretmen olarak bana geleceğime bakmam için gereken araçları verdiniz, şimdi gerçekten istediğim her şey olabileceğimi biliyorum çünkü bana “öğretmen adı” tarafından verilen bilginin gücüne sahip olacağım öğretmen olarak sana sahip olduğum için minnettarım.
 • İfade: Sen hepimiz için gerçek bir ilham kaynağısın. Sadece öğretmek zorunda değilsin [ subject ] ama aynı zamanda bize her gün katlanmak istiyorsun! Bizim için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz!
  Tercüme: Hepimiz için gerçek bir ilham kaynağısınız, sadece materyali incelemek zorunda değilsiniz, aynı zamanda her gün bizi almaya hazırsınız, bizim için yaptığınız her şey için teşekkür ederim.
 • İfade: En iyi dersler bir kitaptan değil, sizin gibi gerçekten harika öğretmenlerin yüreklerinden öğrenilir. Bana öğrettiğin önemli okul ve hayat dersleri için çok minnettarım. Geleceğimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
  Tercüme: En iyi dersler kitaptan öğrenilmez, ama gerçekten sizin gibi büyük öğretmenlerin yüreklerinden, bana öğrettiğiniz önemli hayat okulu dersleri için çok minnettarım, Geleceğimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
 • İfade: [ Teacher’s name ], bugünün genç beyinlerinin ve yarının parlak geleceğinin liderisiniz. Beni doğru yola götürecek bütünlüğe, güce ve cesarete sahip olduğunuz ve yeteneklerime nasıl güvenebileceğimi gösterdiğiniz için teşekkür ederim.
  Tercüme: “Değirmenin adı” Bugünün genç beyinlerinin ve yarının parlak geleceğinin liderisiniz, beni doğru yola götürecek ve yeteneklerime nasıl güvenebileceğimi gösterecek bütünlük ve cesur gücünüz için teşekkür ederim.
 • İfade: Geleceğim daha parlak, düşüncem daha keskin ve samimi ilginiz nedeniyle gelecekte benim için birçok kapının açılacağını biliyorum. Sen harika bir öğretmensin ve minnettarım [ be / have been ] öğrencilerinizden biri.
  Tercüme: Geleceğim daha parlak, düşüncem daha net ve gerçek ilginiz nedeniyle gelecekte benim için birçok kapının açılacağını biliyorum, harika bir öğretmensiniz ve öğrencilerinizden biri olduğum için çok minnettarım.

Ayrıca izle:

Resimler İngilizce öğretmenine teşekkür ederim

Bu, İngilizce öğretmene teşekkür ve bize öğretmek için çaba gösteren öğretmene takdir ve övgü ifadeleri içeren çok güzel bir resim setidir.

Biz böyle bildirdik İngilizce öğretmene teşekkür ifadeleri Tüm saygımızı ve şükranlarımızı hak eden öğretmene güzel mektuplar ve harika teşekkür ve takdir sözlerinin yanı sıra, bilgiyi yaymak olan en yüksek görevi yerine getiren dadı Fahmy’ye.

ملحوظة: مضمون هذا الخبر تم كتابته بواسطة مصر النهاردة ولا يعبر عن وجهة نظر مصر اليوم وانما تم نقله بمحتواه كما هو من مصر النهاردة ونحن غير مسئولين عن محتوى الخبر والعهدة علي المصدر السابق ذكرة.

إخترنا لك

0 تعليق